Spolupráce s reklamními agenturami

Jste reklamní agentura a chcete svým zákazníkům nabídnout možnost exkluzivního balení produktů? Hledáte přímého výrobce? Pomůžeme vám s vypracováním kompletního konceptu dárkových tašek a krabiček!

Reklamním agenturám pomáháme s návrhy designů tašek a krabiček a ochotně pomáháme při možnostech dopravy a doručení koncovému zákazníkovi.

Při tvorbě nového designu tašek či krabiček vám na vaši žádost vyrobíme a zašleme vzorkový kus vaší krabičky. Celou zakázku vyrobíme až po vašem schválení.

Ready made řešení

Navrhneme pro váš obchod, značku či eshop jedinečné řešení, na míru uzpůsobené konceptu vaší značky a zboží. Pomůžeme vám tak budovat váš brand a udržovat si vztah se spokojenými zákazníky.


Náš zkušený tým pro vás navrhne jedinečné řešení, které bude odpovídat vzhledu a estetice vaší značky a sortimentu zboží vašeho obchodu či eshopu. Hotové tašky či krabičky si poté můžeme naplánovat k jednotlivým odběrům či pravidelným závozům ve vámi požadovaném rozsahu.

Zakázková výroba

Zabýváme se výrobou reklamních tašek. Tašky jsme schopni vyrobit z různých materiálů, v různých velikostech a různých designů.

Potisk

Společně vybereme nejvhodnější technologii potisku pro tašku vašich představ. Vždy vám vyhotovíme grafický návrh.

Odpovědnost

Společnost ČESKÉ TAŠKY s.r.o. je ekologicky šetrná. V našem spektru jsou materiály jako Ecomater®, Degralen®, PEFC, FSC nebo recyklovaný papír.