České Tašky

O společnosti

Jsme firma zaměřená na výrobu a potisk reklamních tašek, odnosek a kartonových krabic. Jedná se o 100% české produkty, jejichž výroba od počátku až po finální vyhotovení probíhá v České republice. Můžeme plně uspokojit zákazníky nakupující mnohatisícové náklady, ale také malé firmy, kterým pro daný účel stačí pár kusů.

Mezi naše hlavní produkty patří papírové tašky – ať už běžné kraftové, tak jejich luxusnější varianty, dále tašky textilní, igelitové či HDPE tašky. Ve spektru našich produktů naleznete také papírové tašky na lahve, odnosky na víno, pop up boxy, dárkové papírové obálky či luxusní nebo reklamní kartonové krabičky.

S ohledem na životní prostředí používáme pro výrobu nejen běžné materiály, ale také jejich ekologičtější varianty. Textilní tašky jsme tedy schopni vyrobit např. z BIO bavlny či bavlny s certifikací Fair Trade. Papírové produkty jsme schopni na přání zákazníka vyrobit recyklovaného papíru, FSC či PEFC papíru. Igelitové tašky lze vyhotovit s přídavkem oxo aditiv, díky kterým jsou igelitové tašky snáze rozložitelné.

Zakázková výroba

Zabýváme se výrobou reklamních tašek. Tašky jsme schopni vyrobit z různých materiálů, v různých velikostech a různých designů.

Potisk

Společně vybereme nejvhodnější technologii potisku pro tašku vašich představ. Vždy vám vyhotovíme grafický návrh.

Odpovědnost

Společnost ČESKÉ TAŠKY s.r.o. je ekologicky šetrná. V našem spektru jsou materiály jako Ecomater®, Degralen®, PEFC, FSC nebo recyklovaný papír.

Naše cíle

Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě vyhotovených produktů. S ohledem na naše zkušenosti už víme, jak vyhovět přáním zákazníka a dodat zboží rychle, spolehlivě a hlavně bez komplikací. Silný důraz klademe především na kvalitu, nízkou cenu, rychlost a komunikaci.

 

Zákazníky a partnery je naše společnost vnímána jako spolehlivý partner, který vyniká kvalitou produktu i poskytovaného servisu. Se zákazníky si zakládáme na dlouhodobých vztazích a partnerství.  Klíčem k úspěchu společnosti ČESKÉ TAŠKY s.r.o. je spolehlivost a odhodlání vyrábět produkty nejvyšší kvality ke spokojenosti zákazníků. Kvalita a důvěra společnosti ČESKÉ TAŠKY s.r.o. jsou nejdůležitějšími pilíři, na kterých společnost vybudovala své jméno. 

 

Jsme tu pro Vás.

Přehrát video